
11 / 23
krasny darek, opravdu ze jo! Vyborny napad! Hrozne jsi zhubla, moc ti to slusi🙂!
9. lis 2010
kočka 😵
9. lis 2010
Tahle je super
13. lis 2010
Teda Ivetko, ty vypadáš jak studentka a ne mamina od tří dětí! Jak to děláš? Strašně ti to sluší 🙂
24. lis 2010
Ivet, super fotky!!! Moc ti to sluší!!!!