Naše sluníčko Kristýnka se narodila 21.10.2006, čas hrozně letí, a tak nám stále přibývají i fotky :slight_smile:

Tak od února už víme, že budeme 4 :slight_smile: Miminko je hrozně moc chtěné, i když nečekané....rozhodlo se přijít samo v době, kdy jsme mysleli, že si na něj musíme dlouho počkat a vydrželo s námi i přes počáteční nepříjemnosti...tak se drž Oříšku, v říjnu se na Tebe moc těšíme :dizzy_face:

Kristýnka nám roste přímo před očima, z miminka je velká slečna a na miminko se snad taky těší, i když z toho ještě nemá moc rozum. Zanedlouho oslaví druhé narozeniny a to někdy v době, kdy jí přineseme domů dáreček z porodnice :slight_smile:

Tak od 3.10. 2008 jsme už čtyřčlenná rodinka!! Náš Honzíček se narodil plánovaným císařským řezem a to proto, že byl "potížista" od začátku, seděl na zadečku, nechtělo se mu otočit a ještě ke všemu ho byl pořádný kus. Vážíl 4110g a měří 53 cm :slight_smile: pan Dr. proto rovnou naplánoval sekci a Honzíček přišl na svět 3.10.2008 v 11:05. Domů nás pustili 7.10. a tak tu teď válčíme ve 4 :slight_smile: Kristýnka je zlatá velká ségra, na brášku je hodná, hladí ho, pusinkuje....anebo dělá, že je vše jako dříve a miminko prostě nevnímá...ideální kombinace :grinning: Honzíček je zatím relativně klidné miminko, krásně baští a v noci zatím hezky spí, tak snad nám ta idylka zůstane :slight_smile:

Tak samozřejmě to tak nezůstalo, Honzíček je pěkný čertisko, přes den hrozně málo spinká, v noci měl období, kdy se budil i po hodině...už je t naštěstí lepší. Přes den krásně baští a v podstatě vše, co mu nabídneme, v noci papá už jen jednou, tak to jde taky přežít - maminka se konečně i vyspí :slight_smile:
Je to pěkný lenoch, ale asi ví, že není kam spěchat....ale jinak je to samozřejmě naše sluníčko :slight_smile:

No a přišlo září 2009 a my víme, že nás doma bude pět ....hrozně nečekaně, ale když už jsme to zkousli :grinning: na miminko se těšíme :slight_smile:
Kristýnka s Honzíkem už jsou velcí sourozenci, Honzíček samozřejmě ještě příchod miminka neregistruje, Kristýnka se prý těší :slight_smile: