Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
ivhuska76
19. únor 2019
Je tu prosím nějaká fyzioterapeutka? Měla bych dotaz.
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
31. pro 2018
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
17. pro 2018
Tak už i my svítime :blush::sweat_smile:
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
10. pro 2018
2 roky lásky a štěstí :heart:
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
3. pro 2018
Prosím poradíte něco přírodního na snížení cholesterolu,abych se vyhnula statinum? Máte někdo zkušenost?
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
10. lis 2018
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
20. říj 2018
A stejně jí miluju:joy::joy::joy::pig:
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
26. srp 2018
:kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
26. srp 2018
Prosím někdo zkušenost s mlékem Kendamil? Jde mi o to, že malá má po něm ridkou stolici s hlenem a mléčným tukem. Máme vysadit nebo ponechat? Po jiném mléku hlen nebyl. Děkuji
Zobraz celou zprávu
ivhuska76
12. lis 2017 Čtené 35x

Ahoj, jmenuji se Iva a jsem maminkou 11 měsíční holčičky Nikolky. Už od narození jsme bojovali s kojením, protože byla Nikolka nedonošená a slabá a odmítala ode mě pít.

Zkoušeli jsme to 2 týdny v porodici a měsíc doma. Když ale začala padat váha hodně dolů, bylo nám doporučeno UM. Koupili jsme tedy Bebu comfort, ale nastalo hotové peklo. Od bolesti bříška, průjmu a celonoční pláč. Na radu pediatra jsme zkusily vyměnit mléko za Sunar prémium, ale po něm totální zácpa. Do třetice jsme zkusili Hipp bio combiotik, ale zase průjem a bolení. Pediatr tedy rozhodl o Nutrilonu anticolic a světe div se ten sedl. Po pátém měsíci nám doporučili už zkusit přejít na normální mleko.

Koupila jsem tedy Nutrilon Profutura, který se mi líbí, že je bez palmového oleje. Pokus dopadl špatně. Vrátili jsme se tedy na anticolic. Pak mi po pár měsíců napsala kamrádka,že mají Hami fermentované a že jsou moc spokojení. Tak jsme přemýšleli zda ho zkusit když mi přišla zpráva,že koník testuje právě toto mléko. Neváhala jsem  zkusila se do testování hned zapojit. :slight_smile: No a veliké štěstí, že Nás koník na testování vybral :slight_smile:

Bála jsem se opětovných reakcí, ale šli jsme do toho. K mému údivu Nikolce mléko moc chutnalo a vůbec nepostřehla změnu mléka. A co nás hodně přkvapilo, že vypila 180. Do této doby nikdy víc jak 120 mléka nevypila.  Byli jsme překvapeni, že spinká opět celou noc jako po anticolicu, který je dost finančně náročný.

Super je velké balení, cena, rozpustnost  a krásně mléko voní. Musím opravdu říct, že nás mléko Hami velice překvapilo. Už jsme mléko doporučili dalším miminkům v okolí. Myslím, že je na trhu konečně mléko na bolavá bříška a které je hlavně cenově dostupné a má praktické balení. Takže za Nás mléko Hami 6+ dostává plný počet bodů :slight_smile:

Všem doporučujeme!!!

 #test_hami2 

Čti celý článek