k narozeninám
máme podobný,jen to děláme tak,že je vytažený výdy tak měsíc,pak holky už nebaví.Na chvilku zas schovám a jak vytáhnu jsou zase nadšené 🙂
5. lis 2014
už ho máme doma, vlezeme se tam i já nebo manžel 🙂
22. lis 2014
já taky 🙂 my ho dáme až na Vánoce
23. lis 2014

Ten je krásnej 🙂 máme podobný a malá ho má opravdu ráda, vyhraje si tam🙂