
1 / 23
3 dny,foceno v porodnici.
je krásnej 🙂
10. lis 2010
Ježiiiiš, ten je krásnej 😵😵😵😵😵moc se vám povedl, gratuluju!!!!!!!!
16. lis 2010
janina7
autorDěkujeme!
17. lis 2010
Krásný chlapeček!!!Gratuluji!
31. pro 2010
nádhernej 🙂
25. dub 2011
je jako namalovanej 🙂 krásnej klučina 🙂
25. srp 2011
Gratuluju!! Malinkej je NÁDHERNÉ miminko!!