icon
1 / 23
3 dny,foceno v porodnici.
avatar

Gratuluju!! Malinkej je NÁDHERNÉ miminko!!

24. srp 2010
avatar
janina7
autor

@zuzana.79 ...Zuzi děkujeme

27. zář 2010
avatar

je krásnej 🙂

10. lis 2010
avatar
janina7
autor

@beru3nek děkujeme

16. lis 2010
avatar

Ježiiiiš, ten je krásnej 😵😵😵😵😵moc se vám povedl, gratuluju!!!!!!!!

16. lis 2010
avatar
janina7
autor

Děkujeme!

17. lis 2010
avatar

Krásný chlapeček!!!Gratuluji!

31. pro 2010
avatar

nádhernej 🙂

25. dub 2011
avatar

je jako namalovanej 🙂 krásnej klučina 🙂

25. srp 2011