Mně se líbí - každý sešit na něco jiné (grafomotorika, praktické úkoly se stříhám apod.).... Vedle sešitů od Bednářové mi přijdou fajn.
7. dub 2024
Doporučuji, jedeme je.
7. dub 2024
Já je nedávno našla při úklidu, sešly se nám dvoje, v tom sešitě jízda tužkou je pár stran popsaných, jinak jsou nepoužité, kdybys chtěla, pošlu ti je.
7. dub 2024
janinasvecova
autor@michele30 píšu zprávu soukromou 🙂
7. dub 2024

Dcera tohle dělala v MŠ,koupily jim to učitelky a delaly v rámci předškolní přípravy,domy jsem to prohlížela a přišlo mi to fajn, okopcila jsem si z toho pár věcí pro prvňáčky,pracuju jako školní speckar.