janinka0809
autor@klovalka ty taky. Kytička mě dostala a plamenaky mám od Ježíška
8. bře 2021
@janinka0809 kytičky je opravdu moc krásná. Mohu se zeptat kde Ježíšek sehnal ty bačkůrky?
8. bře 2021
janinka0809
autor@jitulkax děkuji. No myslím že humanic nebo deichman teď nevím jaký Obchod s botama mamka zmiňovala
8. bře 2021

krásné jsou ty bačkůrky 🙂