icon
1 / 1
avatar

Pěkné. Kolik balení bylo potřeba, to jsou ty velké? Taky o nich přemýšlím.

31. kvě 2021
avatar

@tazzi 2 balení po 36 za 179 to myslím že je dobrý

31. kvě 2021