icon
1 / 2
avatar

Ahoj, máme témeř stejné čárky. A po ovu jsem také stejně . Gratuluji ❤️😊

21. lis 2015
avatar

Jake mas ty? 🙂

21. lis 2015
avatar

@janinkkkka došla jsem ještě vyfotit test z rána 😀

21. lis 2015
avatar

@janinkkkka ráno vyfotím nový lépe 👍😇

21. lis 2015
avatar

Od kdy Ti vychází pozitivní testy? A víš kdy byla ovulace? 🙂

21. lis 2015
avatar

Ovulace 7-8.11 a pozitivni test jako takovy tak dnes rano

21. lis 2015
avatar

Tak to jsme fakt úplně stejně. Cítíš už nějaké příznaky?

21. lis 2015
avatar

Ne jen trochu boli dole.a co ty ?

21. lis 2015
avatar

Začala jsem tušit úspěch už v neděli, kdy mě pálila žáha. Je tomu tak do dnešního dne každý večer a měla jsem to tak i u prvního těhotenství. V pondělí se přidala bolest bradavek a ta také přetrvává. A ve st už byl test pozitivní 🙂 plus mě tlačí rifle(mám nafouklý podbřišek, to to nechci vidět před porodem 😀čekáš první či už několikáté dítko?

21. lis 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@vnikan dneska se mi udelalo v obchode trochu zle :/ ale v pohode.jinak cekam prvni dite 🙂 ty cekas ms kdy?

22. lis 2015
avatar

Já ji čekala dnes🙂

22. lis 2015
avatar

Vývoj testů od úterý (to byl test ještě neg)🙂

22. lis 2015
avatar

Taky pekne sili 🙂

22. lis 2015
avatar

Asi nastejno, že?🙂 kdy jdeš k Dr?

22. lis 2015
avatar

Jo pekne nam to sili 🙂

22. lis 2015
avatar

Zavolam v utery dr a uvidime

22. lis 2015
avatar

Ty doktorovi budes volat zitra?

22. lis 2015
avatar

Mám přijít v pátek do CARu, tak jsem zvědavá kolik toho uvidí.

22. lis 2015
avatar

Aha tak budu drzet palecky 🙂

22. lis 2015
avatar

Děkuji, jak dlouho jste se snažili?🙂

22. lis 2015