Super duch..rekla bych tak 8dpo..
9. říj 2018
Testuješ až po termínu ms?
9. říj 2018
jankadvor
autor@lachtanice86 Vždy až po zpoždění MS. Příště až po 7denním zpoždění nebo vůbec ☹ Už na to nemám sílu ☹
11. říj 2018
Jak je to možné,ze vyjde duch a pak nic? 🤔ja teda moc duchy nelovim a nikdy mi na žádném testu ani falešně nevyšel.Když byl náznak ,tak sem vždy byla těhotná jinak snehobilo.držím palce ať to vyjede co nejdříve.
12. říj 2018

Jestli vidím dobře,rekla bych náznak dusika.. 😉 držím palce ať sílí.