
13 / 40
Mamka mě nosí v baby vaku
janulka21
autorTo je škoda, Anet vždycky do tří minut usla a byl klídek 🙂)) Tak se jí bude líbit někde jinde 🙂) Anet zase nesnáší kočárek, to je vždycky takovýho řevu, že se bojím, aby na nás nezavolali sociálku 🙂)
23. lis 2010
A nám se v babyvaku vůbec nelíbí .o(