
17 / 21
Moje nová židlička :-))
janulka21
autorNe ne, koupili jsme jí ted v pondělí. V lehátku dělala akorát kraviny, rozhoupala se a smála se a konec papů tak jsme pořídili židličku a ted už je to papání mnohem lepší 🙂)
12. led 2011

Ne ne, koupili jsme jí ted v pondělí. V lehátku dělala akorát kraviny, rozhoupala se a smála se a konec papů tak jsme pořídili židličku a ted už je to papání mnohem lepší 🙂)
Ta je mooc hezká, vánoční dáreček??.o)