icon
6 / 27
Já s Adámkem
avatar

moc vám to sluší 🙂

10. lis 2010
avatar

děkujeme :o)))

10. lis 2010
avatar

jééé moc vám to sluší 🙂

11. lis 2010
avatar

fakt jsem rudá až za ušima :o)..ještě že se Adámek ještě neumí červenat :o)))

11. lis 2010
avatar

pridavam se k ostatnim...moc vam to spolu slusi 🙂

11. lis 2010
avatar

:o))))

11. lis 2010