icon
13 / 27
Oblíbená hra na schovávanou :o)
avatar

uzasna fotka 🙂 (tyjo a ty rasy...no mohla bych zavidet...ja jich mam sotva polovinu co on 😀 )

11. lis 2010
avatar

taky je pořád obdivuju.....být holka a ještě na to hodit řasenku :o)

11. lis 2010
avatar

Ahoj Jani, registrovala jsem se nedávno...a hledám koho tu znám...máš moc hezký chlapečky a tady má Tomášek ďolíčky jako ty a i ten úsměv🙂doufám, že se máte dobře...Šárka Mal.

16. bře 2014