javyb
autor@veroniquez děkuji 😉
29. kvě 2016
javyb
autor@veroniquez jj, drží v ní dobře patentky 😉
29. kvě 2016
ta je překrásná. moc by se mi líbila na syna na září až půjde poprvé do školky
4. čer 2016
Nadhera. Neprodavate i neco?
18. črc 2016
@veroniquez děkuji 😉
@veroniquez jj, drží v ní dobře patentky 😉
ta je překrásná. moc by se mi líbila na syna na září až půjde poprvé do školky
Nadhera. Neprodavate i neco?
Krásná! 😵 Lemuješ lem.gumičkou?