první pokus o peněženku
javyb
autor@terezablazkova85 děkuji🙂 kočárkovinu
13. bře 2015
Mohla bych se Vás prosím zeptat,kde se dá stáhnout ✂, nebo jste si ho sama udělala?děkuji
28. dub 2015
Měla jsem na mysli střih 🙂
28. dub 2015
Dobrý den šijete i na zakázku ta peneženka by se mi hodila ke kočárku 🙂
29. čer 2015
@javyb chtěla jsem se . Optat sijete na zakázku???
8. zář 2015

Krásná. Jakou jste prosím použila látku na vnější stranu?