icon
5 / 568
avatar

krasne! mate na ne svuj strih nebo odnekud? pokud je prodejny nebo z netu mohla bych poprosit o odkaz?

23. led 2015
avatar
23. led 2015
avatar

@javyb jeee mockrat dekuji!

23. led 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

jéé..to je krásné, kdybyste někdy chtěla nějakou kačku navíc, tak bych si klidně od vás nechala ušít v té růžové barvě pyžamko..kabátek a takovéhle polodupky 🙂 Super 🙂

30. led 2015
avatar

krása

22. dub 2015
avatar

neprodáváte náhodou po dětech oblečky?

30. dub 2015
avatar

Nádherné. Stroj už mám doma, jsem úplný začátečník a snad zvládnu nějaké ty tepláčky, když už polodupky neunosíme 🙂.

6. kvě 2015
avatar

tak ty bych si koupila hned 🙂 máte super koníček a jste mooc šikovná

6. kvě 2015
avatar
javyb
autor

@haniccka děkuji 🙂

6. kvě 2015
avatar

Pecka 👏🏼👏🏼👏🏼 jste mooc šikovna 👌

5. črc 2015
avatar
javyb
autor

@maybeesek Děkuji 😉

5. črc 2015
avatar

za kolik prodáváte? 🙂

10. pro 2015