javyb
autor@romikka děkuji, střih je tady http://www.sijtesnami.cz/2012/04/detske-polodup...
23. led 2015
jéé..to je krásné, kdybyste někdy chtěla nějakou kačku navíc, tak bych si klidně od vás nechala ušít v té růžové barvě pyžamko..kabátek a takovéhle polodupky 🙂 Super 🙂
30. led 2015
krása
22. dub 2015
neprodáváte náhodou po dětech oblečky?
30. dub 2015
Nádherné. Stroj už mám doma, jsem úplný začátečník a snad zvládnu nějaké ty tepláčky, když už polodupky neunosíme 🙂.
6. kvě 2015
tak ty bych si koupila hned 🙂 máte super koníček a jste mooc šikovná
6. kvě 2015
Pecka 👏🏼👏🏼👏🏼 jste mooc šikovna 👌
5. črc 2015
za kolik prodáváte? 🙂
10. pro 2015

krasne! mate na ne svuj strih nebo odnekud? pokud je prodejny nebo z netu mohla bych poprosit o odkaz?