icon
9 / 568
avatar

Ty jsou uzasny... chci se do nich pustit, jsou slozite? Jsem zacatecnik

23. led 2015
avatar
23. led 2015
avatar

Diky moc 🙂

23. led 2015
avatar
javyb
autor

@slunecko123 za málo🙂

23. led 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Nádhera, vše. Kde většinou kupujete látky? A z jaké látky šijete polodupačky? Díky moc za info.

15. únor 2015
avatar
javyb
autor

@koblizeki Děkuji😉 většinou kupuji na terstra.cz a polodupacky jsou z úpletu

15. únor 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Ty jsou dokonalý... dá se to zvládnout bez overlocku?

6. kvě 2015
avatar
javyb
autor

@v_anilka děkuji - určitě dá, já bych ale tyhle drahé úplety bez OL nešila, neměla bych z toho dobrý pocit a úplně jinak to vypadá 🙂

6. kvě 2015