javyb
autornejsou, tady je návod http://www.sijtesnami.cz/2012/04/detske-polodup...
23. led 2015
Diky moc 🙂
23. led 2015
javyb
autor@slunecko123 za málo🙂
23. led 2015
Nádhera, vše. Kde většinou kupujete látky? A z jaké látky šijete polodupačky? Díky moc za info.
15. únor 2015
Ty jsou dokonalý... dá se to zvládnout bez overlocku?
6. kvě 2015

Ty jsou uzasny... chci se do nich pustit, jsou slozite? Jsem zacatecnik