mohu se zeptat kde kupujete tak pěkné látky...děkuji
19. únor 2015
javyb
autor@mikri většinu tady http://www.terstra.cz/index.php?route=product/c... nebo na latkychameleon.cz
19. únor 2015
děkuji..
19. únor 2015
nedáte prosím střih na čepičky?
12. dub 2015

máte krásný věcičky