icon
51 / 568
avatar

Dobrý den moc krasne veci 🙂 prosim vas myslite ze se vas muzu zeptat?jsem zacatecnik a chtela bych neco takoveho usit dceri ale 3/4 kratasky,strih by byl ale nevim s rady jaka latka na leto a taky kolik mnozstvi.POkud je to moc troufale tak to smazte a nezlobte se

24. kvě 2015
avatar
javyb
autor

@jezurka9 děkuji za pochvalu🙂 na léto bych vzala úplet s elastanem a množství, cca tolik, kolik budete potřebovat na délku tepláčků - na 3/4 by asi 0,5m stačilo

24. kvě 2015
avatar

Dekuji jste hodna a musim rict ze jsem projela vase album a super ...ty vase deticky musi byt na vas hrde.

24. kvě 2015
avatar
javyb
autor

@jezurka9 moc děkuju 🙂 Holky jsou zatím malé, spíš mě komandují,co ještě potřebují 😀

24. kvě 2015
avatar

Reknu vam ze mate vazne zlate rucicky ...

24. kvě 2015
avatar

Jeste se vas chci zeptat mam obycejny sici stroj ..pujde mi dobre sit ten elastickyvuplet?nebo je lepsi teplakovina

24. kvě 2015
avatar
javyb
autor

kdo nemá OL, tak by vám řekl, že to jde 🙂 Já šiju úplety a teplákovinu jen na OL🙂 Pokud zvolíte teplákovinu bez elastanu, tak se bude asi šít líp🙂

24. kvě 2015
avatar

Tak ted jste mi nasadila brouka do hlavy zda zacit sit

24. kvě 2015
avatar
javyb
autor

@jezurka9 určitě a koupit si i OL 🙂

24. kvě 2015