Dekuji jste hodna a musim rict ze jsem projela vase album a super ...ty vase deticky musi byt na vas hrde.
24. kvě 2015
Reknu vam ze mate vazne zlate rucicky ...
24. kvě 2015
Jeste se vas chci zeptat mam obycejny sici stroj ..pujde mi dobre sit ten elastickyvuplet?nebo je lepsi teplakovina
24. kvě 2015
javyb
autorkdo nemá OL, tak by vám řekl, že to jde 🙂 Já šiju úplety a teplákovinu jen na OL🙂 Pokud zvolíte teplákovinu bez elastanu, tak se bude asi šít líp🙂
24. kvě 2015
Tak ted jste mi nasadila brouka do hlavy zda zacit sit
24. kvě 2015

Dobrý den moc krasne veci 🙂 prosim vas myslite ze se vas muzu zeptat?jsem zacatecnik a chtela bych neco takoveho usit dceri ale 3/4 kratasky,strih by byl ale nevim s rady jaka latka na leto a taky kolik mnozstvi.POkud je to moc troufale tak to smazte a nezlobte se