icon
61 / 568
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

ach jo, já chci taky umět šít, šila jste vždycky? já se toho bojím, máte krásné věci, šijete i na zakázku?

26. bře 2015
avatar
javyb
autor

@mona01 Děkuji 🙂 v květnu to budou 2 roky,co jsem začala šít🙂

26. bře 2015
avatar

ŠIJETE I PRO CIZÍ ? 🙂

30. bře 2015
avatar

ach 😵

2. dub 2015