a na kapsách pod dinosaurami máte taky teplákovinu,nebo je to jen jednolíc? Ja v tých materiálech zatial tápam. Děkuji moooc za vysvětlení 🙂
26. srp 2016
Super, děkuji z odpověd.🙂
26. srp 2016
a na kapsách pod dinosaurami máte taky teplákovinu,nebo je to jen jednolíc? Ja v tých materiálech zatial tápam. Děkuji moooc za vysvětlení 🙂
Super, děkuji z odpověd.🙂
Šijete krááásne, obdivujem 🙂. Může se zeptat, zelené dinosauri to je teplákovina taky nebo úplet? A tie náplety na páse i na nožkach, to je teplákovina? Děkuji moc.