javyb
autor@ameliejulliette Stani, opice ještě mám, mrknu kolik a napíšu na FB🙂
20. dub 2015
Děkujiiii!
20. dub 2015
Dob/rý den Jani, šijete i na objednávku? Případně kolik by stály tyto softshellky ve vel. 80/86? Děkuji 🙂
6. kvě 2015
@ameliejulliette Stani, opice ještě mám, mrknu kolik a napíšu na FB🙂
Děkujiiii!
Dob/rý den Jani, šijete i na objednávku? Případně kolik by stály tyto softshellky ve vel. 80/86? Děkuji 🙂
Jani, prosim Te, kolik za letní softshellky 104 a 98? A nemáš náhodou tu opičí látku ještě, Rafael vyrostl z dzinu, ostatní vse ještě sedi 🙂