2 den na světě
Copak je broučkovi?
1. čer 2015
jessinka23
autor@radamax narodil se o 2 měsíce dřív....
2. čer 2015
krásné album ;) Také máme doma broučka, který se narodil o 2 měsíce dříve. Máme teď 2,5 měsíce a 3300 g 🙂
17. črc 2015
O dva mesice driv, ale vypada dobre 😉
Kolik vazil po narozeni?
11. čer 2017
Krásný brouček
12. čer 2017
jessinka23
autor@verulevrtule 1625g
12. čer 2017
Jejda, drobeček, to bych typla víc, ale je fakt, že na té další fotce vypadal úplně pidi 🙂 My jsme byli teda obři, 2250g 🙂
12. čer 2017

To je krásnej bobeček 🙂