icon
1 / 208
2 den na světě
avatar

To je krásnej bobeček 🙂

29. říj 2014
avatar

Copak je broučkovi?

1. čer 2015
avatar

@radamax narodil se o 2 měsíce dřív....

2. čer 2015
avatar

krásné album ;) Také máme doma broučka, který se narodil o 2 měsíce dříve. Máme teď 2,5 měsíce a 3300 g 🙂

17. črc 2015
avatar

O dva mesice driv, ale vypada dobre 😉
Kolik vazil po narozeni?

11. čer 2017
avatar

Krásný brouček

12. čer 2017
avatar
12. čer 2017
avatar

Jejda, drobeček, to bych typla víc, ale je fakt, že na té další fotce vypadal úplně pidi 🙂 My jsme byli teda obři, 2250g 🙂

12. čer 2017