icon
90 / 208
avatar

jé, kde jste byli u koníků?🙂

4. čer 2015
avatar

@nicoller u našich na Horce. Ale teď je máme i tady v Maloticích! Přistěhovali se sem nový lidi a mají koně a před domem ještě pasou mini kozu a mini poníka 🙂

5. čer 2015
avatar

A kde probůh?

5. čer 2015
avatar

Vedle Mildovi babičky...

7. čer 2015