první stříhání...
jessinka23
autor@hankavy Bála jsem se, že se bude cukat, ale docela byl v pohodě!
16. črc 2015
No my zatim strihali 2 ofinku a byla to hruza... :/
16. črc 2015
@hankavy Bála jsem se, že se bude cukat, ale docela byl v pohodě!
No my zatim strihali 2 ofinku a byla to hruza... :/
Jů,šikula malej 🙂