icon
110 / 208
první stříhání...
avatar

Jů,šikula malej 🙂

16. črc 2015
avatar

@hankavy Bála jsem se, že se bude cukat, ale docela byl v pohodě!

16. črc 2015
avatar

No my zatim strihali 2 ofinku a byla to hruza... :/

16. črc 2015