
4 / 9
klukům ,ale nevim jestli na to budou korunky
jeudi
autor@kamini da se koupit zde http://deti.aukro.cz/item1321554851_audi_quattr... maji ho i v cerne a cervene...cerne je opravdu luxus
24. lis 2010
mě by to doma už neprošlo ☹ ale je supééér Děkuji
24. lis 2010
je tak přesně tohle naše holčička dostala k vánocum u babičky i přes výrazný nesouhlas maminky....no a moc s nim nejezdi...stači mi do patra tahat dvě děti a kočárek...ale je pravda že radost udělal ikdyž asi vic pánské části rodiny než male 😀
1. únor 2012
jojo tohle nemá chybu ale nejsou na to korunky ☹