
5 / 20
kočárek pro budoucího rybáře
jijitka
autorMusím jen chválit, výborně. Nejezdila jsem s ním jen ve vysokém sněhu, jinak všechny terény zvládá skvěle. Lehko ovladatelný jednou rukou, odpružení sice jen na velkých kolech, ale bohatě stačí. A je lehoučký.
30. dub 2010
Jak se s ním jezdí?Je to můj velký favorit 🙂