Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Nemátě někdo známého na poště Jičín Depo 70?

  Malá anketa. Za jak dlouho/krátko jdete k doktorovi, když vás něco trápí? (myslím dospělé, ne děti). Osobně se mi k doktorům většinou moc nechce, mám vysoký práh bolesti a zakořeněno, že doktory otravuju, takže tam jdu vždycky až za pět dvanáct. Letos jsem se s kašlem odhodlala k doktorovi po 3 měsících (nepomohl mi nijak, takže se moje neochota navštěvovat doktory ještě zvýšila), pak jsem 10 dní chodila s bolestí v krku a když jsem se odhodlala na ORL, nejdřív mě skoro odmítla vyšetřit, že to má řešit praktik (měl dovolenou) a pak mi našla angínu a na 8 dní atb. Teď mě pobolívá břicho, tak přemýšlím, jak dlouho to budu rozcházet 😀

  Nemáte někdo tip, kde půjčit skákací hrad menších rozměrů? Všude vidím jen 5x5m a to se nám na zahradu nevejde.

  Jsou tu nějaké vodačky? Jeli jste někdo v posledních letech Ploučnici? Jak to tam vypadá?

  Máte někdo zkušenost s přípravným (tj. nultým) ročníkem na ZŠ u dítěte bez odkladu, tedy místo posledního předškolního roku ve školce? Doporučíte nebo se spíš hodí pro odkladové děti?

  Prosím o radu co pro chronické útěkáře, něco, co bude co nejpřesněji lokalizovat GPS. Volání a nic víc netřeba.

  Moje děti měly v lidlu oblíbenou žemli gouda/šunka, kterou teď už ale asi nevyrábí. Nepečete náhodou někdo něco podobného? Nutně to potřebujeme, ale už jsem pár pokusů upekla a pořád to není ono.

  Impetigo. Byva jen na jednom miste nebo se muze tvarit jako nestovice a rozlezt se po tele? Svedi nebo ne? Zmizelo nekomu samo bez pouziti atb masti?

  Nevíte někdo, jestli ve Vídni na vánočních trzích prodávají nápoje i do vlastních hrnků?

  Divadelní nadšenci, s jak starým (mladým) dítětem byste šli na muzikál Dracula?