Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  17' se budou otvírat zahrádky, ale asi to chápu dobře, že můj se z práce prokáže negat testem, ale já na rodicaku si tam bez negat testu nedam ani kafe co?? Možná mi vyjde ještě 90 dní odprodelaneho covidu teda..

  Když byli malé 4 měsíce, dostala první dávku Bexsera, kdy jste byli na třetí dávce? Malé bude 15 měsíců a nemáme ani termín nebo jestli volat dr??

  Malá bude mít za chvíli 15 měsíců , kojit bych chtěla do 1,5roku. Se samoodstavem moc nepočítám, jak ste to udělali postupně a co nejméně bezbolestně vy? Kojim většinou na uspání + v noci, jenže dneska se mi sápe do výstřihu snad pořád.

  Vy, kdo jedete podle kalorickych tabulek, zajímá mě, kolik kcal denně snite a jaký máte úbytek týdne?

  Je tu nějaká kadeřnice nebo zkoušel někdo jít z černé barvy vlasů na červenou nebo hnědou? Zajimalou by mě jestli se to dá udělat na jeden zátah v kadeřnictví bez výrazného poškození.I tak mi dost padají :(

  Vy kdo máte fitness naramek, chodíte s ním i do sprchy? Výrobce uvádí, že je vodotesny, ale dnes na reklamaci, že mi to nemusí uznat, pokud jsem ho namacela..

  Prosím neví někdo jestli ted vyřídím reklamaci v Datartu?

  Dnes končím 14denní izolaci, byli sme všichni covid pozitivní, další test se nedělá a chce přijet moje máma, myslíte, že si mohu být jistá, že jsem opravdu negativní? Byla jsem úplně bez příznaků nebo si mám raději koupit test?

  Covid- Minulé úterý prisel chlap s pozitivnim Pcr testem, karantenu sme měli mít všichni do 6.4. Jenže dnes jsme byli s malou na Pcr testu a sme slabě pozitivní, tzn , že se karanténa prodlužuje nám nebo všem? Měl to někdo podobně?

  https://tn.nova.cz/clanek/domaci-porod-se-nepov...

  Zase jeden smutný případ domaciho porodu

  Měli ste někdo pozit test na Covid bez horečky ? Chlap je pozitivní, tak jsme v karanténě, já s malou jdem na test v pondělí, zatím pokaslavame jen

  Objednával někdo z eshopu Mamitati? Velikosti sedí a za jak dlouho vám to přišlo? Děkuji

  Prosím byl někdo na dětské gynde s holčičkou, které dr rozlepila pinzetou dětské pysky ?Dg srustajici stydke pysky? Jak často ste to pak doma rozdělovali? O mazání dr nic neříkala

  Mám takový pocit, že malou čím víc v noci kojim na uspání, tím je to horší a častěji se budí. A kolikrát u toho ani neusne a jen se vztéká. Má to tak taky někdo?

  Chystáme se kupovat byt, dům v Brně nebo do 20km od Brna, nejspíš přes realitku. S kterou realitkou jste byli spokojeni? Dostala jsem varování pouze, že Sting ne.

  Tak komu taky nespí dítě v overalu? Už mě moc nebaví, že si ho v kuse rozepina a sundava plenku.

  Má někdo zkušenost s tímto kočárkem?https://www.eshopbaby.cz/hauck-runner2-2021-bla... Chtěla bych trikolovy, do terénu , odpruzeny i na běhání, cena tak do 7000 nebo kdyby měl někdo i jiný typ odzkouseny? Děkuji

  Je tu někdo, komu taky dítě neusne dřív jak o půlnoci? Malé bude rok, kojim, nemá dudel, usíná jen u prsa , ale večer se to nedaří a to třeba dnes spala jen půl hodiny.Nějaké tipy? spí s náma v posteli, v postýlce se postaví a řev. Šátek ani nosítko neradit prosím 🙂

  Tak za chvíli rok pryč, stále čekám na nějaký zlom v tom spaní, první se budila co 20 min, pak 1-2 hod a teď pro změnu je vzhůru mezi půlnocí a třetí ranní, to má bejt jako ono, jeeeeje. Ráno teda vstává kolem 9, po obědě cca 1-2 hod spí a večer usíná.kolem půl 10, ale o půlnoci vyspana. Přeji mnoho sil, kdo to má podobně, já jsem spáč a trvá to už strašně dlouho.

  Prosím vo radu maminky, co kojí a dítě jim usíná jen u prsa.Teď na radu i dr bude uspávat manžel a já budu spát v jiné místnosti.Zkoušel někdo, hodíte sem nějaké tipy jak to vaši protějšci dělali?

  Vy co bydlíte na bytovce a máte výtah v mezipatre a kocarkarnu u vchodu, nosite dítě v náručí, když si jdete pro kočárek,?

  Máte někdo zkušenost s dopravcem Toptrans? Mě mají doručovat poprvé a katastrofální teda.Včera mi volají v 7'15 , že budou doručovat zásilku dopoledne, v 11 tam volám a prej že asi nic, že to maj v papírech, ale ne fyzick, že asi zítra. Dnes se tam nemůžu dovolat, píšu email a že to budou nakládat dnes a řidič mi bude volat, pomalu půl 5 a stále nic

  Prosím o radu, nevíte když se během roku mění zaměstnání, teď se budou podepisovat daně, je potřeba doložit ještě něco od bývalého zaměstnavatele?

  Objednává někdo z eshopu Sinsay, chtěla bych se zeptat co materiál a jestli velikosti cca odpovídají ?

  kde ste koupili vánoční zvonek?

  Jaj co to zase je, že to dítě nechce spát..

  Setkal se někdo s jakoby beďárkama s bílou tečkou mezi půlkama na zadečku? Mazat bepanthenem a zásyp? Poradí někdo?

  jjasmina
  Zpráva byla změněna    13. zář 2020    

  Malá za pár dní 7 měsíců, budilo se někomu taky mimčo po 2-3 hodinách? Jen kojené děti prosím

  Když drzite zdravou stravu a vaše drahá polovička si donese do postele palacinky a buchty s kopcem šlehačky a nutelly, tak si říkáte bože za co ...😀

  To dítě snad dnes neusne:(