icon
5 / 7
avatar

Eli je fešanda🙂

3. únor 2011
avatar

tak krásný stromeček bych letos také ráda... ale my živej, byť malej nemáme kam dát ☹

20. zář 2011
avatar
joplin
autor

on je živý 🙂 a byl moc voňavý, jen škoda, že vydržel jen měsíc i když byl v květináči ☹

20. zář 2011