
30 / 50
kecky s Tomášem, vyloženě si je v obchodě vybrečel :-D
jukl
autorMy jsme na ně natrefili v tescu ve slevě 😀 Taky do nich má malý ještě dost místa, ale myslím, že po narozeninách už to bude OK 🙂
28. led 2012

My jsme na ně natrefili v tescu ve slevě 😀 Taky do nich má malý ještě dost místa, ale myslím, že po narozeninách už to bude OK 🙂
jééé ty jsou super, někde sem je nedávno viděla, ale měli sme do nich ještě malou nožičku, sme taky milovníci mašinky Tomáška 🙂))