
10 / 50
Uvažuju i o Chytrém peru, spousta lidí ho zavrhuje, tak nevím... V budoucnu asi logico, ale na teď mi přijde CH.P. dobré, nevím...
jukl
autorDíky za názor! Uvidím, zatím moje dítě cokoli jako knížky nebo trochu edukativní věci sabotuje, tak právě nevím, jestli jo nebo ne, aby to tu jen neleželo a vyhozeneé peníze to nebyly 😀
28. led 2012
Holky a co to umi?Vubec to neznam,ale syn si strasne rad maluje 🙂
2. únor 2014
hráli sme si s tím u dvouletého kamaráda a má chytré pero 1 a jeho to nebaví, ale Tomíka to absolutně nadtchlo, ještě mu nejsou 2 roky, takže ho určitě koupíme k druhým narozeninám.