
47 / 50
jukl
autorJe krásnej, taky bych ho sama brala jako svůj narozeninový dort 😀 jen myslím, že našeho malého by moc nanadchnul, je spíš na toho Bořka a mašinky...
28. led 2012

Je krásnej, taky bych ho sama brala jako svůj narozeninový dort 😀 jen myslím, že našeho malého by moc nanadchnul, je spíš na toho Bořka a mašinky...
tak tohle je pecka 🙂)) mě osobně se moc líbí