
Je možné být těhotná, když je test negativní?
Ahojte, užívam HA pravidelne s tým že styk bol 16.4 a bol použitý aj pharmatex. 26.4 som si dostala krvácanie z vysadenia a dnes som si urobila test, pretože často močím. Test vyšiel negatívny aj keď

Ahojte, užívam HA pravidelne s tým že styk bol 16.4 a bol použitý aj pharmatex. 26.4 som si dostala krvácanie z vysadenia a dnes som si urobila test, pretože často močím. Test vyšiel negatívny aj keď