icon
14 / 38
avatar

no slušíííí, rozhodně nevypadáte nijak strhaně 🙂

28. črc 2010
avatar

Pěkná fotka, krásné miminko i maminka 🙂

28. črc 2010
avatar

Nádherná fotečka, máš krásný miminko a tobě to moc sluší!!!

28. črc 2010
avatar
jusinka
autor

Holky děkuju vám 🙂

29. črc 2010
avatar

vidím na fotce jorkšírka-jaj ten se k tomu postavil,když jste si domů přivezli mimíska? 🙂

31. črc 2010
avatar

jeee my mame taky takovyho psika..

3. led 2011