
14 / 38
Pěkná fotka, krásné miminko i maminka 🙂
28. črc 2010
Nádherná fotečka, máš krásný miminko a tobě to moc sluší!!!
28. črc 2010
jusinka
autorHolky děkuju vám 🙂
29. črc 2010
vidím na fotce jorkšírka-jaj ten se k tomu postavil,když jste si domů přivezli mimíska? 🙂
31. črc 2010
jeee my mame taky takovyho psika..
3. led 2011
no slušíííí, rozhodně nevypadáte nijak strhaně 🙂