icon
30 / 38
tak teda i s mamkou :-)
avatar

moc vám to sluší 🙂

3. led 2011
avatar
jusinka
autor

Díky 🙂. Koukám, že máte berušku jen o měsíc starší.. 🙂

3. led 2011
avatar

to je fešák ,hrozně rychle se mění a roste do krásy 🙂

3. led 2011
avatar

@jusinka jo jo 🙂

3. led 2011
avatar
jusinka
autor

Hrozně to utíká, že ☹

3. led 2011
avatar

maminko,sluší vám to a máte krásného broučka 🙂

16. led 2011
avatar
jusinka
autor

Díky 🙂

16. led 2011