icon
35 / 38
avatar

fešák 🙂

3. led 2011
avatar
jusinka
autor

A hlavně je stráááášně hodnej, snad mu to co nejdýl vydrží 🙂

3. led 2011
avatar

@jusinka to je dobře 🙂

3. led 2011
avatar

fakt je kouzelnej 😉

4. led 2011
avatar

je to prostě fešák úžasný... musím pořád koukat,na ten jeho úsměv a kukuč...pane jo....fakt frája 🙂

18. led 2011