
57 / 83
stihl jsem být i v nemocnici-zápal plic
k1000
autorjo jo,už je vpořádku,ale celý prosinec promarodil,a těch atb co do sebe dostal,to mě mrzí nejvíc!!!
21. únor 2011

jo jo,už je vpořádku,ale celý prosinec promarodil,a těch atb co do sebe dostal,to mě mrzí nejvíc!!!
Chudinka malinkej! Hlavně jestli už je v pořádku, brouček 😉