Cafe latte z mandloveho mleka
Mě se občas madlový v kafi sráželo :/
14. kvě 2014
kaca68
autorJá ho normálně napěním tryskou kávovaru...teď trovna piju z ovesného a je taky dobré, docela jsem si ho oblíbila, ještě mi zbývá vyzkoušet rýžové 🙂
14. kvě 2014

Je super, naštěstí normální sladím, tohle je i tak sladké až dost...konec kávového deficitu po nasazení diety 🙂