Mandlove mléko
kolik tohle mléko stojí?
17. čer 2014
navnadila jsi mě a začala jsem kupovat kokosové mléko :D a to je teda úžasný !! piju ho s ananasový džusem. Je to mňamka :D a díky za tip :D kaca68 :D
15. črc 2014
měla jsem ho tento týden poprvé, chtěla jsem vyzkoušet a taky mi nechutnalo, že bylo sladké. Nevšimla jsem si při nákupu, že je slazené. No příště začnu dělat domácí 🙂
16. črc 2014

Je hodně sladké, chutná mi do kafe a na cereálie, na pití až tak moc ne a kulajdu bych z něj tedy nevařila, slovy klasika by byla sladká jak h....o z nutrie 🙂