icon
9 / 279
Chtěla jsem pro sebe iluzi jogurtu, ale tohle fakt nedokážu pozřít...
avatar

Fakt ne? Ani jiné příchutě? Já to miluju...hlavně borůvkový.

16. črc 2014
avatar
kaca68
autor

@terinv asi nemám odvahu na další pokusy 😉...já jsem fakt všežravý člověk, ale toto mi tu asi zbyde...myslela jsem si jako nouzová "cestovní" svačinka do budoucna pro Fandu, no třeba to ocení...

16. črc 2014
avatar

za ty prachy... 😉

16. črc 2014
avatar

@kaca68: Já rakytníkový ještě neměla. 🙂 Ale borůvkový a malinový opravdu super. 🙂

16. črc 2014
avatar
kaca68
autor

@terinv spíš ta konzistence, no ani chuť není nic moc, jasně, že jogurt to napodobit nemůže, ale toto je na mě moc 🙂...ale malému to bude asi chutnat, když to porovnám s rozmixovanou kedlubnou 🙂

16. črc 2014
avatar

Já se tak těšila na náhražku jogrutu, ale to se nedalo, ble

1. říj 2014
avatar

já ted baštím od Provita dezerty lesní směs a výborné🙂 synkovi také chutnají - má také intoleranci na laktózu

6. dub 2015