Dnes měl Fanda oběd sám pro sebe - losos na páře a bramborovo-jáhlová kaše s brokolicí
kaca68
autor@katasv jáhly propláchnu v sítku vařící vodou a pak dám vařit všechno dohromady, trochu soli, kmínu, sliju škvírkou nadbytečnou vodu (nebo přecedíš) a vezmu šťouchadlem s trochou oleje/Alsanu/másla, kdo může a kapkou horkého rostlinného mléka...není úplně dohladka...jinak mně moc nechutná, já ty jáhly prostě nemusím, maskuju je různě, chutná mi jen kaše z vloček...
6. kvě 2015
kaca68
autorale Fanda snědl veškerého lososa a asi 2/3 kaše a to je to normální hluboký talíř, takže úspěch...něco teda nakydal pod stůl, ale tam už čekají poddaní 🙂
6. kvě 2015

Jé, jak si dělala tu kaši? Vypadá dobře 🙂