Banánový koláč s pařížskou šlehačkou
jó, zrovna nedávno jsem přemýšlela, jak pařížskou šlehačku spáchat 😉 ... a ještě dumám, jak udělat mazací "sýr" nivový (ferment. kešu s vlašskoořechovým "mlékem" a lahůdkovým droždím mě zatím napadlo)
17. led 2016
17. led 2016
a ještě paleo větrníky mám v předsevzetích
17. led 2016

Těsto byl experiment jen tak od oka a nebylo moc dobré - na 2 banány 1,5 hrnku mouky a ještě zčásti pohankové bylo moc a bylo hutné a tuhé, sníst to šlo, ale žádný zázrak...
Šlehačka to zachránila a byla výborná - 1 balení vychlazené kokosové šlehačky Cocomas vyšlehané s kakaem a datlovým sirupem...drželo to pěkně, na obrázku to je trochu rozteklé, protože jsem ji nastříkala na ještě trochu teplý koláč s domácí marmeládou a okamžitě jsme to snědli 🙂