Zázrak - sníh z plechovky
5. únor 2016
Trénovala jsem to na pusinkách, dobrá zábava 🙂 Jo, a jde to i bez plechovky, to jsem zatím nezkoušela. http://www.revolutionvegetale.com/en/non-classe...
5. únor 2016
tý jo, na pohled falt jak bílkový sníh - a jak to chutná?
6. únor 2016
6. únor 2016
nebo špatný poměr surovin - pro recepty na piškot googli aquafaba sponge cake ... hmmm, láká mě pokusovat, ale co s tou cizrnou, kterou nutně nemusíme 😅 😀
6. únor 2016

Děkuji @ketikus a @karlala za inspiraci, nemohla jsem tomu věřit, ale když vyšleháte vodu slitou z plechovky cizrny, vznikne opravdu sníh 🙂
Zkusila jsem z toho upéct dortový piškot, ale ten skončil fiaskem, bylo to úplně od oka a nevychytala jsem množství, je to fakt pro otrlé (mazlavé), ale budu na tom makat 🙂