
2 / 3
krásné děti
7. říj 2011
kacab
autor..děkuju, je to už rok staré, budu muset nahrát něco novějšího 🙂 .. všechny děti na světě jsou krásné!!!! ale jasně, pro každou mámu ty její nejvíc!!!!
7. říj 2011
jedydýýý 🙂 úžasný 🙂
6. črc 2012
kacab
autor@haniccka děkuju.. jo to byly časy... 🙂 nějak nestíhám to tu zásobit fotkama.. tahle je opravdu hodně stará, ...ale tak jsem se pochlapila a šoupla sem teď jednu ze včerejška 🙂
.... uteklo to, Tom jde v září do školky, Terezka bude předškolačka.. Užívej si miminka jak to jen jde.. než se nedějete, tak Vám taky vyroste 🙂
6. črc 2012
nádherná fotečka, krásné dětičky
6. črc 2012
společné focení ve školce 🙂