kacabik
25. led 2009
Isabelka
Tak po dlouhé době přidávám fotky, Isabelka má sestřičku Karolínku a mamka už vůbec nestíhá....
kacabik
autorAhoj Lentilko, jo jo je videt jak moc to tady na Koniku jeste neumim... Dneska jdeme na UTZ 20 tydne tak se snad dozvime...Mne je to vice mene jedno, ale to vis manzel porad tvrdi ze to je URCITE chlapak tak uvidime 🙂
21. črc 2011











moc roztomilá holčička, co byste si přáli teď holčičku nebo chlapečka?