
17 / 24
já bych to brouzdaliště vylila z břehů.kdybych se tam tak vyvalila. ale fotka je krásná
1. srp 2010
fakt krásný ! moc vám přeju takovej vegáč !!!! a bříšenko ti sekne mamuško !
1. srp 2010
Hned bych se uvelebila, kdyby mi ovšem nevytekla všechna voda kolem 🙂)
3. srp 2010
KRÁSNÝ, AHOJKY DIBLO 🙂))) TEDY JÁ NESTAČÍM ANI JUKAT ROK JSEM TADY NEBYLA A JE TO ZNÁT....
3. zář 2010
Krásná🙂