
23 / 30
Nádherný kukadla🙂A ty čepičky těch teda je,opravdu paráda🙂Pokud je dělá maminka tak je veliká šikulinka🙂🙂🙂Taky se učím hačkovat a pomalinku se do toho dostávam🙂
27. srp 2010

Nádherný kukadla🙂A ty čepičky těch teda je,opravdu paráda🙂Pokud je dělá maminka tak je veliká šikulinka🙂🙂🙂Taky se učím hačkovat a pomalinku se do toho dostávam🙂
krásné jméno pro krásnou holčičku 🙂