
9 / 25
tak tohle je placenta
týýý brďo!!!! Já ji taky chtěla vidět, ale nějak jsme to moc nestihli, to je teda kus:o))
19. kvě 2010
A mohla by sis jí odnést domů??mě to nabízeli!😀 jen nevím co bych stím dělala!:-/ asi guláš z toho až bych si to spletla s kusem vepřového😀 ale na guláš jí bylo málo😀 jsem jí měla hrozně malinkou asi tak do dlaně!
19. kvě 2010
tý brďo, tak to vidím prvně
16. črc 2010
Ty bláho! 🙂) To je síla.